Výměna a opravy autoskla Praha 4

AUTOPLUS PRAHA: SERVIS AUTOSKEL ZVLÁDÁME NA JEDNIČKU

Autosklo a jeho výměna – to je téměř samostatný obor v rámci servisu motorových vozidel. A také velmi důležitý obor, což si v AUTOPLUS Praha dobře uvědomujeme. Autosklo je totiž jedním z nejdůležitějších bezpečnostních prvků Vašeho vozu. Rozbitá, naprasklá a jinak poškozená skla na automobilech jsou přitom velmi častým problémem, který klienti hned neřeší a výměnu autoskla často z různých důvodů odsouvají. V našem autoservise (Praha 4) Vám vyměníme poškozené čelní, boční i zadní sklo. Oprava autoskel provedena výměnou za nové je nejen z hlediska bezpečnosti nejlepší volbou.

VÝMĚNA, OPRAVA A SERVIS ČELNÍCH AUTOSKEL V PRAZE

V AUTOPLUS Praha 4 provedeme výměnu autoskla za nové, a nezáleží při tom na značce či typu auta. Samotná výměna autoskla se provádí pomocí materiálů, jež splňují přísné evropské standardy a které byly prvotně použity při samotné výrobě vozidla.

Výměna, oprava a servis čelních autoskel

OPRAVY PRASKLIN AUTOSKEL SE NEMUSÍ VYPLATIT, VSAĎTE RADĚJI NA VÝMĚNU HRAZENOU Z POJISTKY

Oprava autoskla je v našem servisu provedena jeho výměnou, kterou provádí kvalifikovaní pracovníci pomocí speciální technologie. Jelikož jsme smluvními partnery pojišťovny Direct,  výměnu autoskel uhradíme za Vás prostřednictvím Vašeho havarijního či povinného ručení. Výměna autoskel je spojena také se službou kompletního vyřízení pojistných událostí, která je zdarma. Žádný tvrdý boj s pojišťovnou! Výměna autoskla z povinného ručení našim prostřednictvím Vás zbaví čekání na navrácení peněz od pojišťovny a dalších nepříjemných starostí s papírováním.

CENÍK A SAMOTNÁ VÝMĚNA AUTOSKEL SE LIŠÍ DLE VÝBĚRU VHODNÉHO TYPU

Nejlevnější autosklo Vám nenabídneme, čekejte však velmi rozumné ceny, které garantují vysokou kvalitu našich služeb. V případě nutnosti výměny máme u nás na skladě (Praha) širokou škálu různých autoskel – levná, dražší, dle typu vozu atd. Autoskla objednáváme pouze od renomovaných světových výrobců. Výměna autoskla a jeho cena se proto liší v závislosti na dodavateli. Přesnou cenu za výměnu autoskel Vám sdělíme po osobní prohlídce vozu.