Autoservis BMW

Našim zákazníkům přinášíme vysoce kvalitní servis BMW za přijatelnou cenu s péčí a pozorností již od roku 1994. Nejen, že máme skvělý tým, který po dlouhá léta poskytuje kvalitní servis, ale vlastníme originální diagnostiku BMW a používáme pouze kvalitní náhradní díly podle norem výrobce.  Stojíme si za kvalitou naší práce se zárukou 2 roky, abyste si mohli být jistí našimi službami.

Jsme specialisté na vozy BMW a naši technici mají dlouholeté zkušenosti. Naši technici spolupracují jako tým, který si vzájemně pomáhá zajistit, aby vozidlo našich zákazníků vždy získalo nejlepší technickou pozornost.

Pokud vlastníte BMW, je nezbytné najít servis, který se specializuje na opravy BMW a služby, takže víte, že získáte ty nejlepší služby. Hledáte-li servis, který bude s Vašim BMW zacházet s péčí a úctou, kterou si zaslouží, pokračujte dál. Naši odborní technici znají úspěchy a opravy BMW a zajistí, že Vaše vozidlo opustí náš autoservis v nejlepším možném stavu. Pokud se rozsvítí kontrolka motoru, nebo pokud Vaše BMW nedosahuje svých obvyklých standardů, nehrozí nebezpečí, že se rychlá oprava mění na velkou opravu. Budeme důkladně prozkoumávat Vaše auto, a doporučíme provést pouze potřebné opravy. Nechceme rychle učinit zisk. Chceme s Vámi a Vašim vozidlem vybudovat dlouhodobý vztah.

Naše odborné znalosti se netýkají pouze pravidelných servisních a údržbářských potřeb, ale také náročných oprav. Pracujeme na vozidlech jak během jejich záruky, tak i po jejich zahájení.

Můžeme provádět plánované servisní prohlídky a razítkování servisních příruček, takže záruky jsou stále platné.

Nenechte se zmást v autorizovaných prodejnách, která vám říkají, že je nutné vozidlo vrátit k veškerým servisům a kontrolám, aby byla zachována platná záruka.

Autoservis AUTOPLUS Praha byl založen v roce 1994 a cílem bylo, a je poskytnout majitelům BMW nejkvalitnější díly, odborný personál, přiměřené ceny a nejlepší servisní zázemí.