Autoservis Praha 4

O VAŠE AUTO SE POSTARAJÍ ZKUŠENÍ ODBORNÍCI 

Autoservis s tradicí a komplexními službami

Náš rodinný autoservis AUTOPLUS Praha 4 je s vámi od roku 1994, o autech tedy víme vše. Naši mechanici jsou zkušenými odborníky s mnohaletou praxí a ještě něčím navíc, neméně podstatným – příjemným vystupováním a osobním přístupem ke každému, kdo potřebuje pomoct se svým miláčkem na čtyřech kolech. 

Poskytujeme komplexní servis od pravidelných (garančních) prohlídek předepsaných výrobcem (díky blokové výjimce z roku 2010 k nám můžete jezdit i v záruční době bez obav ze ztráty záruky), až po náročné komplexní opravy (např. opravy převodovek, výměny motoru, renovace apod.). Nonstop autoservis neposkytujeme, jsme vám ale schopni v případě potřeby vyjít maximálně vstříc.

Opravujeme, nevyměňujeme.

A co všechno můžeme s vaším vozem udělat? Co opravíme, vylepšíme, vyměníme? Pravda je, že téměř vše. Konkrétně ale:

  • Uděláme vstupní prohlídku, při které zjistíme závady a problémy a doporučíme další postup.
  • Doplníme nebo vyměníme veškeré provozní kapaliny (olej, brzdová a chladící kapalina, směs do ostřikovačů).
  • Zkontrolujeme a optimalizujeme tlak v pneumatikách.
  • Opravíme veškerá světla, montujeme nové žárovky.
  • Servisujeme brzdové systémy, motory, výfuky, karosérie.
  • Zajistíme veškeré náhradní díly, které jsou potřeba.
  • Poskytujeme klempířské práce, stejně tak opravy laku na autě
  • Důkladná prohlídka vozidla vč. diagnostiky před koupí
  • Výměna převodového oleje
  • Laserová geometrie

NENECHÁVEJTE NIC NÁHODĚ S PRAVIDELNOU SERVISNÍ PROHLÍDKOU

Návštěva autoservisu jakmile se něco porouchá není nikdy příjemná a často zasáhne nečekaně do plánů. Tyto nečekané výlety do autoservisu lze omezit tím, že si sjednáte pravidelnou servisní prohlídku vašeho vozu. Naši proškolení automechanici tak mohou závady odhalit už v jejím počátku, než způsobí vážný problém.

Pravidelná servisní prohlídka

CENÍKY, KONTAKTY, DALŠÍ SLUŽBY

O dalších službách našeho auto servisu (pneuservis, výměna autoskel, laserová geometrie kol, diagnostika aut, STK, měření emisí, odtah vozidel atd.) se dočtete více v dalších částech záložky Naše služby. V záložce Ceník pak naleznete základní sazby servisu, konkrétní cenu vám sdělíme po osobní  prohlídce vozu.

Kde nás najdete? Náš servis má základnu na Praze 4 – Modřany, blíže se můžete informovat v záložce Kontakty. Soustředíme se tedy především na řidiče, kteří se pohybují po Praze a jejích městských částech, jako jsou například Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, nebo chcete-li třeba Vysočany, Prosek, Letňany, Čakovice, Kbely či Praha západ. Přijet k nám ale samozřejmě můžete i odjinud než z Prahy.