Sportovní výfuky REMUS

Nelíbí se Vám zvuk Vašeho vozu? Přijde Vám, že byste raději zvuk, který zní více závodněji? Nebo Vás dokonce ze zvuku výfuku po delší době bolí hlava? Sportovní výfuky REMUS pomohou dodat Vašemu vozu ten pravý zvuk! Nevěříte? Tak se zaposlouchejte do krásných zvuků tohoto BMW se sportovním výfukem REMUS!

PROFESIONÁLNĚ VYLADĚNÝ ZVUK VÝFUKU

Sportovní výfuky lze sehnat od různých výrobců a dodavatelů. To, co odlišuje výfuky REMUS od konkurence je ovšem jejich zvuk. REMUS využívá vlastních, vysoce specializovaných zvukových komor v Rakousku, kde každý výfukový systém testuje, aby měl ten nejlepší zvukový projev a frekvence, které nejsou lidskému tělu nepříjemné. V těchto akustických komorách tak může vyladit zvuk výfuku tak, aby byl příjemný i po delší době, nebyl otravný, a bude Vás tak bavit s autem jezdit.

Pokud Vás tento proces zajímá více do detailů, zde najdete video, které vše do detailu popisuje:

NEBOJTE SE STK SE SPORTOVNÍMI VÝFUKY REMUS S HOMOLOGACÍ

Po provedených testech ve zvukových komorách REMUS jsou jízdy v okolí továrny v podhůří rakouských Alp, kde se testuje zvuk motoru jak v okolí vozu, tak jeho pocit na posádku pomocí speciálních figurín se senzory v “uších”, aby se co nejpřesněji změřilo, jak zvuk výfuku působí. Poté následují homologační ECE-R test na certifikované dráze, kde se změří odrazy zvuku na vozovce a od samotného vozidla. Díky této homologaci ECE-R máte absolutní jistotu, že Váš výfuk nebude problém jak při STK, tak při silniční kontrole.

Pokud je pro Vás prvotní zvuk, ale nevadí Vám samotná hlučnost, k dispozici jsou též i nehomologované varianty, kdy jsou výfukové tlumiče nahrazeny průchozími trubkami CAT-BACK racing nebo TURBO-BACK se sportovním katalyzátorem. Některá vozidla umožňují též dálkové ovládání ventilů výfuku, díky čemuž si můžete zvuk upravovat tak, jak Vám nejvíce vyhovuje.

Výfuky REMUS

NEZAPOMÍNEJTE ANI NA KVALITNÍ SPORTOVNÍ KONCOVKY VÝFUKU REMUS

Důraz je kladen i na samotné koncovky sportovních výfuků, jelikož jejich kmitání může dotvářet výsledný zvuk. Vybrat si můžete z několika rozdílných materiálových provedeních. Výsledný zvuk tak bude tím pravým koncertem pro uši.

Kvalitní sportovní koncovky výfuku REMUS

ZVÝŠENÍ VÝKONU SE SPORTOVNÍM VÝFUKEM

Lepší zvuk ovšem nemusí být jedinou motivací k instalaci sportovního výfuku. Správně nainstalovaný sportovní výfuk též zvýší výkon vozu o několik koní. U některých motorů může správně zvolený výfukový systém zvýšit výkon až o 20k.

S VÝFUKY REMUS SE BUDETE TĚŠIT Z KAŽDÉ JÍZDY

REMUS je největší dodavatel originálních výfukových systémů. O jejich kvalitě svědčí i to, že jejich zboží odebírají i samotné automobilky. Jejich testovací proces je zaměřen jen na to, aby výsledný produkt byl do nejlepší a díky moderním technologiím použitých při výrobě i testování tak výfuky REMUS nemají konkurenci. Vše je vyrobeno jen z těch nejkvalitnějších materiálů, jako je nerezová ocel, karbon, nebo dokonce i titan.

S výfuky REMUS se budete těšit z každé jízdy

MONTÁŽ SPORTOVNÍCH VÝFUKŮ REMUS

V našem autoservise v Praze 4 Vám nabízíme montáž sportovních výfuků REMUS. Vše tak bude nainstalováno naším profesionálním týmem techniků. O dalších službách našeho auto servisu (pneuservis, výměna autoskel, laserová geometrie kol, diagnostika aut, STK, měření emisí, odtah vozidel atd.) se dočtete více v dalších částech záložky Naše služby.