Odtahová služba

AUTOPLUS PRAHA: POKUD VÁS AUTO NECHÁ VE ŠTYCHU, NA NÁS SE MŮŽETE SPOLEHNOUT

ODTAHOVÁ SLUŽBA – PRAHA I CELÁ ČESKÁ REPUBLIKA

Vedle kompletního servisu motorových vozidel nabízíme v AUTOPLUS Praha také odtahovou službu. V případech, kdy vám osobní nebo nákladní vůz vypoví poslušnost kdekoliv po České republice, jsme připraveni se postarat o odtah auta, o které se pak následně můžeme samozřejmě postarat také v našem autoservisu.

ZAPŮJČENÍ NÁHRADNÍCH VOZIDEL

Kromě odtahové služby nabízíme také zapůjčení náhradního automobilu za příznivé ceny. Veškerá vozidla jsou ve výborném technickém stavu, s klimatizací, havarijně pojištěna, s dálniční známkou a plnou nádrží.

HOTLINE: +420 602 313 844

Vozidlo odtáhneme a vše opravíme

DALŠÍ DŮLEŽITÉ SLUŽBY

Kolektiv našich kvalifikovaných techniků a mechaniků provádí mj. také kompletní autoservis, autodiagnostiku, laserovou geometrii kol, pneuservis, STK, měření emisí, výměnu skla a další služby. S námi se Vaše auto v AUTOPLUS postaví znovu na všechna kola.

CENÍK

V záložce Ceník naleznete základní sazby servisu, konkrétní cenu za odtah vozu a s tím související služby vám sdělíme při zavolání.

A KDE NÁS NAJDETE?

Veškeré opravy provádíme v našem servise, který má základnu na adrese Praha 4. O dalších možnostech se můžete informovat v záložce Kontakty. Soustředíme se především na řidiče, kteří se pohybují po Praze a jejích městských částech, jako jsou například Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Praha 11 nebo chcete-li třeba Vysočany, Horní Počernice, Čakovice či Praha západ. Přijet k nám ale samozřejmě můžete i odjinud než z Prahy. Věříme, že Vás nabízené služby zaujmou a těšíme se na Vaši návštěvu.