Diagnostika aut Praha

AUTOPLUS PRAHA: NAJÍT PRAVOU PŘÍČINU PROBLÉMU JE ZÁKLAD ÚSPĚŠNÉHO SERVISU

DIAGNOSTIKA AUT V AUTOPLUS PRAHA

Důkladná a odborná diagnostika aut, nebo jinak řečeno auto diagnostika je zcela zásadní součástí úspěšného autoservisu. Tuto „diagnostickou činnost“ lze srovnat se správným diagnostikováním choroby lékařem, kdy bez této diagnózy nelze pacienta správně vyléčit. Diagnostika auta může být podobně stěžejní.

Diagnostika aut

KVALITNÍ A CENOVĚ DOSTUPNÁ DIAGNOSTIKA AUT V PRAZE

Diagnostika aut je v AUTOPLUS Praha prováděna zkušenými odborníky v této oblasti, kteří používají ověřený moderní systém Bosch. Toto profesionální diagnostické zařízení prověří všechny digitálně pracující řídící jednotky (Electronic Control Unit). U moderních vozidel jsou téměř všechny závady zaznamenávány do paměti řídících jednotek vozidla. Díky použití našeho diagnostického zařízení jsme proto schopni velmi brzy určit, co je s vaším autem špatně a jak jej opravit!

Originální diagnostika BMW

DIAGNOSTIKA AUTA ZA SKVĚLOU CENU

Také se Vám na přístrojové desce rozsvítila některá z kontrolek? Nemusíte se hned děsit horentní sumy za odstranění závady. Náš zkušený technik pomocí diagnostiky příčinu velmi rychle najde, a pokud to bude možné, poškozený díl opraví. Můžete tak ušetřit peníze, které byste vynaložili za novou součástku. Diagnostika aut se prostě vyplatí, protože cena za provedení je velmi příznivá a navíc můžete touto metodou také předejít případné zbytečné výměně jiného dílu, který není nutné měnit!

KDY JE DIAGNOSTIKA AUT NA MÍSTĚ?

Přinášíme Vám přehled nejčastějších „světelných jevů“, které se na přístrojové desce mohou objevit. Jakmile se kontrolka rozsvítí žlutě nebo oranžově, jedná se o upozornění na možný problém. Jakmile ale svítí červeně, řidiči by měli zastavit automobil, vytáhnout klíčky ze zapalování a snažit se závadu vyřešit buď na místě, nebo se obrátit na autoservis provádějící diagnostiku aut.

DALŠÍ DŮLEŽITÉ SLUŽBY

Kolektiv našich kvalifikovaných techniků a mechaniků dále provádí kompletní autoservis, pneuservis, STK, měření emisí, odtah atd. O službách, které v AUTOPLUS provádíme, se dočtete více v dalších částech záložky Naše služby.

A KDE NÁS NAJDETE?

Diagnostiku aut provádíme na adrese Praha 4, o dalších možnostech se můžete informovat v záložce Kontakty. Diagnostika aut je prováděna v Praze a jejích městských částech, jako jsou například Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Praha 11 nebo chcete-li třeba Vysočany, Horní Počernice, Čakovice či Praha západ. Na diagnostiku k nám můžete samozřejmě přijet i odjinud než z Prahy.

Věříme, že Vás nabízené služby zaujmou a těšíme se na Vaši návštěvu.