Zlepšete rychlost Vašich reakcí s Pedal Boxem REMUS

Vadí Vám pomalá odezva při sešlápnutí pedálu s plynem? Přijde Vám, že při předjíždění nebo rychlém rozjezdu na křižovatkách je Váš vůz otupělý a až s nebezpečnou prodlevou? Pedal Box od DTE Systems, který na českém trhu zprostředkovává REMUS, pomůže tuto prodlevu upravit tak, jak Vám bude vyhovovat.

Pedal Box pomůže zlepšit reakce a snížit prodlevu

Pedal Box je drobná chytrá jednotka, kterou snadno nainstalujete do každého vozu. Umožní ruční regulaci toho, jak rychlá má být odezva vozu. Můžete si tak sami zvolit rychlost, jaká nejvíce vyhovuje Vašemu jízdnímu stylu.

Získáte tak větší rozsah a nezávislost na palubních režimech vozu a budete si moci naplno využívat hbitý vůz s dobrou akcelerací, díky které si nikdy nebudete připadat, že na křižovatce zdržujete celý provoz, a předjíždění ostatních bude bezpečnější.

Pedal Box pomůže zlepšit reakce a snížit prodlevu

Tři regulovatelné režimy

Pedal Box Vám nabídne 3 režimy - City, Sport a Sport-Plus. To ovšem není vše. V každém režimu máte k dispozici 3 stupně mikroregulace v obou směrech, čímž se dostanete na neuvěřitelných 21 možností toho, jak můžete Pedal Box nastavit + možnost Pedal Box vypnout.

Snadná instalace Pedal Boxu od DTE Systems

I přesto, nakolik Vám může tato drobná krabička pomoci v řízení, její instalace je až nečekaně snadná. Za 15 minut je vše nainstalováno a poté stačí jen párkrát sešlápnout plyn, aby se celá jednotka správně nakalibrovala.

Nevěříte? Tak se podívejte zde, co všechno instalace Pedal Boxu obnáší od samotného dodavatele REMUS:

 

Responder Pedal Box neovlivní STK ani emise

Možná Vás napadlo, že něco takového bude jistě mít vliv na emise vozu, nebo nějak negativně ovlivnit STK. Pedal Box ovšem nic z tohoto neovlivňuje tak se nebudete muset STK obávat. Pedal Box ovlivňuje jen a pouze samotnou reakci plynu. Nemá tak výkon na spotřebu ani motor vozidla a tak mu nijak neublíží. Je určen pro všechny typy motorů, motorizací i převodovek.

Instalace Pedal Boxu

V našem autoservise v Praze 4 Vám nabízíme prodej a instalaci Pedal Boxu. Vše tak bude nainstalováno naším profesionálním týmem techniků a Vy se nebudete muset obávat o to, který kabel je ten správný. Jedná se o rychlý, 15 minutový úkon, po kterém budete moci vyrazit na cesty s vozem, který bude reagovat na každý pokyn s nově nalezenou rychlostí.

O dalších službách našeho auto servisu (pneuservis, výměna autoskel, laserová geometrie kol, diagnostika aut, STK, měření emisí, odtah vozidel atd.) se dočtete více v dalších částech záložky Naše služby.