Pneuservis a výměna pneu Praha 4

O Vaši bezpečnost při jízdě se starají mj. také pneumatiky. Jejich stav zásadně ovlivňuje jízdní vlastnosti vozu. Proto je důležitá pravidelná kontrola a případný servis či oprava. Pneuservis  a autoservis AUTOPLUS Praha klade obzvlášť velký důraz na kvalitu svých služeb. Naši specialisté zajišťují široké spektrum služeb od montáže a oprav pneumatik pro osobní vozy až po servis pneumatik pro nákladní auta. Díky mnohaletým zkušenostem a špičkovému vybavení, garantujeme řidičům v oblasti Praha profesionální a špičkový pneuservis.

Profesionální pneuservis v Praze

VÝMĚNA LETNÍCH A ZIMNÍCH PNEU V PNEUSERVISU V PRAZE

Dle zákona by měli řidiči používat zimní pneumatiky od 1. listopadu do 31. března. To ale platí jen v případě souvislé vrstvy sněhu, námrazy, nebo pokud lze takovou situaci předpokládat vzhledem k povětrnostním podmínkám. Výměna pneu za letní tedy může být provedena už na konci března, pozor však na proměnlivost dubnového počasí, kdy může po ránu ještě mrznout nebo dokonce nasněžit. Výměna pneu za zimní/letní by prostě měla být v především závislosti na předpovědi počasí. Pneuservis AUTOPLUS Praha Vám vymění pneumatiky nebo kompletní kola dle Vašich požadavků kvalitně, precizně a v co nejkratším čase. Nepracujeme sice nonstop, ale v případě potřeby se Vám pokusíme vyjít maximálně vstříc.

Pneuservis a výměna pneu v Praze

PNEU SERVIS V PRAZE 4 PROVÁDÍ VYVÁŽENÍ PNEUMATIK ZA POMOCÍ NEJMODERNĚJŠÍCH TECHNOLOGIÍ

Díky modernímu vybavení, které má pneuservis na adrese Praha 4 ve svých dílnách je vyvážení pneumatik rychlé a efektivní. Naše zařízení rovněž diagnostikuje a vyřeší problémy s vibrací kol a bočním tahem vozidla.

ZAJISTÍME ÚSCHOVU VAŠICH PNEU!

Nevíte si rady, kam uskladnit Vaše pneumatiky nebo disky mimo sezónu? Využije možnost našeho „Pneu hotelu“, kde máte záruku, že se o ně profesionálně postaráme. Pneumatiky nemusíte nikam odvážet a následně zpět dovážet! Jakmile nastane čas na přezutí, stačí k nám zaskočit a pneuservis Praha se již o vše postará!

KONTROLA TLAKU V PNEUMATIKÁCH

Máte své pneumatiky správně nahuštěny? Pro všechny řidiče, kterým záleží na bezpečnosti a úspoře paliva při provozu, nabízíme rychlou kontrolu tlaku v pneumatikách.

Kontrola tlaku v pneumatikách

AUTOPLUS, TO JE KVALITNÍ A CENOVĚ DOSTUPNÝ SERVIS V PRAZE

O dalších službách našeho autoservisu (kompletní autoservis Praha, diagnostika aut, výměny a opravy autoskel, STK, měření emisí, laserová geometrie, odtah atd.) se dočtete více v dalších částech webu - NAŠE SLUŽBY. V záložce Ceník pak zjistíte základní sazby našeho servisu.

KDE NÁS NAJDETE?

Náš pneuservis má základnu na Praze 4, blíže se můžete informovat v záložce Kontakty. Soustředíme se tedy především na řidiče, kteří potřebují pneuservis v Praze a jejích městských částech, jako jsou například Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Praha 11 nebo chcete-li třeba Vysočany, Horní Počernice, Čakovice či Praha západ. Přijet k nám ale samozřejmě můžete i odjinud než z Prahy.