Autoelektrika

Nabízíme kompletní servis autoelektriky pro vaše vozidlo. Díky letitým zkušenostem a pravidelným odborným školením našeho týmu v této oblasti jsme schopni provádět veškeré elektro opravy, včetně složitějších závad.
Autoplus Praha - kompletní opravy autoelektriky

Odborně provedeme veškeré autoelektrikářské práce na nejmodernějších i starších typech vozidel. Poruchovost u moderních typů aut bývá častá, protože tato auta jsou technologicky složitější. Mezi jejich nejčastější elektro závady patří:

  • poškozená elektroinstalace – prodřené kabely, zkraty v elektroinstalaci, opotřebení,
  • nefunkční ovládání oken, centrální zamykání, autoalarmy a další moderní funkce,
  • repase startéru, alternátoru,
  • opravy elektroinstalace ABS, Airbagů, vstřikování a jiné elektro závady.

AUTOELEKTRIKÁŘI AUTOPLUS PRAHA

Naši zkušení autoelektrikáři si poradí s řešením složitých elektro závad a diagnostikou, protože oba tyto obory spolu úzce souvisí. Pro kontrolu a opravy autoelektriky využívají nejmodernější technologie, na které se mohou spolehnout. Diagnostika vozu je prováděna systémem Bosch.

Dále nabízíme svým zákazníkům prodej a montáž GPS vyhledávaní, firemní elektronické knihy jízd apod. Jsme si vědomi, že své auto potřebujete mít zpět opravené v co nejkratším čase a proto pro vás uděláme maximum.

DALŠÍ DŮLEŽITÉ SLUŽBY

Kolektiv našich kvalifikovaných techniků a mechaniků provádí mj. také kompletní autoservispneuservis, STK, měření emisí, odtah atd. O službách, které v AUTOPLUS provádíme, se dočtete více v dalších částech záložky Naše služby.

A KDE NÁS NAJDETE?

Veškeré elektro opravy provádíme v našem servise, který má základnu na adrese Praha 4. O dalších možnostech se můžete informovat v záložce Kontakty. Soustředíme se především na řidiče, kteří se pohybují po Praze a jejích městských částech, jako jsou například Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10, Praha 11 nebo chcete-li třeba Vysočany, Horní Počernice, Čakovice či Praha západ. Přijet k nám ale samozřejmě můžete i odjinud než z Prahy. Věříme, že Vás nabízené služby zaujmou a těšíme se na Vaši návštěvu.